'Wie zijn leven liefheeft, zal het verliezen’

02 maart 2018 - Algemeen federatie nieuws, De Lier

Op zaterdagavond 17 maart is er een speciale jongerenviering in de Lierse parochiekerk. De eigen jongerenband is verhinderd, zij spelen weer in juni. Daarom gaan wij nu meezingen met popliedjes. Er worden mooie popliedjes gezongen, zoals wat oudere van Boudewijn de Groot of nieuwere van Kensington. De evangelist levert een spannende tekst over ‘wie zijn leven liefheeft, zal het verliezen’. Samen gaan we hierover nadenken en onderzoeken wat er in ons leven zit.
Dus wil je meezingen, kom op zaterdagavond om 19 uur naar onze kerk. De viering wordt mede verzorgd door enkele jongeren van onze parochie samen met diaken Dits.

Terug naar de voorgaande pagina
Wij zijn 1 federatie met 10 parochiesvoor iedereen
Tekstgrootte

Bezoek eens de parochie site van Kwintsheul

Men minacht zichzelf, wanneer men zich niet durft te tonen zoals men is.