Vijf volwassenen worden in onze parochies opgenomen

13 april 2019 - Algemeen federatie nieuws

Binnen onze parochiefederatie zijn er vijf volwassenen die in de Paasnacht toetreden tot onze kerk. Dat zal plaatsvinden in de Paaswake in de St. Adrianuskerk (aanvang om 19.30 uur). Hun leeftijd varieert van 30 tot en met 60 jaar en hun wens is om katholiek te worden. In de afgelopen maanden hebben zij zich intensief voorbereid op deze grote stap. In leuke samenkomsten zijn allerlei soorten vragen over het geloof besproken en beantwoord. Vier van hen zullen worden gedoopt en dan mogen zij alle vijf voor het eerst aan tafel bij Jezus, gevolgd door het ontvangen van de Heilige Geest, ze worden gevormd. Tijdens de voorbereidingen was één element altijd aanwezig: vreugde. Vreugde kan voor iedereen iets anders betekenen. Voor de een is het de vreugde van het achterlaten van een moeilijke periode in je leven, voor de ander de vreugde van een wens die al lang aanwezig is en weer voor een ander de vreugde van eindelijk rust in je leven vinden. Pasen is deze vreugde mogen ervaren in ons hart. Deze vijf mensen mogen dat in deze Paasnacht gaan ervaren en dat is een feest, vooral voor deze vijf, maar ook voor ons allemaal.

diaken Ronald Dits

Terug naar de voorgaande pagina
Wij zijn 1 federatie met 10 parochiesvoor iedereen
Tekstgrootte

Bezoek eens de parochie site van De Lier

Een mensenleven in deze wereld is niet meer dan het tijdelijk verblijf van een gehaaste reiziger.