Sint Maarten in Naaldwijk
Locatie: St. Adrianuskerk Molenstraat 29 2671 EW Naaldwijk
Er worden dan Sint Maartenliedjes gezongen, je kunt luisteren naar muziek en naar het verhaal van Sint Maarten. Alles bij elkaar duurt dat ongeveer een half uur. Daarna wordt het nóg mooier.
Wat in de Adrianuskerk is verteld en gezongen, wordt in het echt uitgebeeld op het Wilhelminaplein. Ja, Sint Maarten op zijn paard met de bedelaar is zomaar midden in Naaldwijk te vinden. Daarvoor lopen we van de Adrianuskerk naar het Wilhelminaplein met Sint Maarten te paard voorop. En achter Sint Maarten loopt de muziekband de Herriemenie. En daarachter lopen alle grote en kleine mensen aan, mét hun lampion.
Na de uitbeelding op het Wilhelminaplein van het verhaal van Sint Maarten, loopt de stoet via een andere route weer terug naar de Adrianuskerk. Wil je je vriend of vriendin, vader, moeder, oma en opa ook meenemen? Doen! Zo heb je met zoveel mogelijk mensen een mooie, onvergetelijke avond. Neem zelf een lampion mee. Je bent van harte welkom!
Terug naar de vorige pagina