Vieringen

Hieronder vindt u een overzicht van de komende vieringen in alle kerken.

Selecteer de locatie waarvan u de aankomende vieringen wilt zien:

Wij zijn 1 federatie met 10 parochiesvoor iedereen
Kies uw parochie:
Aanvang:
Viering:
Voorganger:
Bestemd voor:
Locatie:

vrijdag 2 oktober

8:30

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Josephkerk

vrijdag 2 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Wateringen
St. Josephkerk

vrijdag 2 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 3 oktober

19:00

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zaterdag 3 oktober

19:00

Feest van Franciscus

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Maasdijk
H. Jacobuskerk

zaterdag 3 oktober

19:00

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

zondag 4 oktober

9:00

Feest van Franciscus

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

zondag 4 oktober

9:00

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Heenweg
H. Lambertuskerk

zondag 4 oktober

9:00

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
's-Gravenzande
kerkzaal Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming

zondag 4 oktober

9:00

Feest van Franciscus

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

zondag 4 oktober

9:00

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastor G.Th. J. Lansbergen
Kwintsheul
St. Andreaskerk

zondag 4 oktober

9:00

Feest van Franciscus

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

zondag 4 oktober

10:30

Feest van Franciscus

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zondag 4 oktober

10:30

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zondag 4 oktober

10:30

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Hoek van Holland
H. Egbertuskerk

zondag 4 oktober

10:30

Feest van Franciscus

Eucharistieviering

pastor G.Th. J. Lansbergen
Monster
H. Machutuskerk

zondag 4 oktober

10:30

Feest van Franciscus

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Wateringen
St. Josephkerk

maandag 5 oktober

18:45

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

dinsdag 6 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

dinsdag 6 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

VOLP groep
's-Gravenzande, Hoek van Holland, Heenweg, Monster, Poeldijk
H. Machutuskerk

dinsdag 6 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

woensdag 7 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

woensdag 7 oktober

9:30

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

donderdag 8 oktober

8:45

Rozenkrans bidden

Kwintsheul
St. Andreaskerk

donderdag 8 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Kwintsheul
St. Andreaskerk

vrijdag 9 oktober

9:00

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Josephkerk

vrijdag 9 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 10 oktober

19:00

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 10 oktober

19:00

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Maasdijk
H. Jacobuskerk

zaterdag 10 oktober

19:00

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Monster
H. Machutuskerk

zaterdag 10 oktober

19:00

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zondag 11 oktober

9:00

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastor G.Th. J. Lansbergen
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

zondag 11 oktober

9:00

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Heenweg
H. Lambertuskerk

zondag 11 oktober

9:00

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
's-Gravenzande
kerkzaal Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming

zondag 11 oktober

9:00

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

zondag 11 oktober

9:00

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Kwintsheul
St. Andreaskerk

zondag 11 oktober

9:00

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

zondag 11 oktober

10:30

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zondag 11 oktober

10:30

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zondag 11 oktober

10:30

Oogstdankdag

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Hoek van Holland
H. Egbertuskerk

zondag 11 oktober

10:30

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Monster
H. Machutuskerk

zondag 11 oktober

10:30

Oogstdankdag

Eucharistieviering

pastor G.Th. J. Lansbergen
Wateringen
St. Josephkerk

maandag 12 oktober

18:45

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

dinsdag 13 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
's-Gravenzande, Hoek van Holland, Heenweg, Monster, Poeldijk
H. Machutuskerk

dinsdag 13 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

dinsdag 13 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

woensdag 14 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

woensdag 14 oktober

9:30

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

donderdag 15 oktober

8:45

Rozenkrans bidden

Kwintsheul
St. Andreaskerk

donderdag 15 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Kwintsheul
St. Andreaskerk

vrijdag 16 oktober

9:00

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Josephkerk

vrijdag 16 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 17 oktober

19:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 17 oktober

19:00

29e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor A. Vijftigschild
Maasdijk
H. Jacobuskerk

zaterdag 17 oktober

19:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

zaterdag 17 oktober

19:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zondag 18 oktober

9:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

zondag 18 oktober

9:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Heenweg
H. Lambertuskerk

zondag 18 oktober

9:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

dhr J.J.M. Batist p.w.
's-Gravenzande
kerkzaal Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming

zondag 18 oktober

9:00

29e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor A. Vijftigschild
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

zondag 18 oktober

9:00

29e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Kwintsheul
St. Andreaskerk

zondag 18 oktober

9:00

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

zondag 18 oktober

10:30

29e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor A. Vijftigschild
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zondag 18 oktober

10:30

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
Hoek van Holland
H. Egbertuskerk

zondag 18 oktober

10:30

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

dhr J.J.M. Batist p.w.
Monster
H. Machutuskerk

zondag 18 oktober

10:30

29e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Wateringen
St. Josephkerk

zondag 18 oktober

10:30

29e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zondag 18 oktober

19:00

Marialof

pastoor J.C.M. Steenvoorden
De Lier, 's-Gravenzande, Hoek van Holland, Heenweg, Honselersdijk, Kwintsheul, Maasdijk, Monster, Naaldwijk, Poeldijk, Wateringen
St. Andreaskerk

maandag 19 oktober

18:45

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

dinsdag 20 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

VOLP groep
's-Gravenzande, Hoek van Holland, Heenweg, Monster, Poeldijk
H. Machutuskerk

dinsdag 20 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

dinsdag 20 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

woensdag 21 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

woensdag 21 oktober

9:30

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

donderdag 22 oktober

8:45

Rozenkrans bidden

Kwintsheul
St. Andreaskerk

donderdag 22 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Kwintsheul
St. Andreaskerk

vrijdag 23 oktober

9:00

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Josephkerk

vrijdag 23 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 24 oktober

19:00

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Maasdijk
H. Jacobuskerk

zaterdag 24 oktober

19:00

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Monster
H. Machutuskerk

zaterdag 24 oktober

19:00

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zaterdag 24 oktober

19:00

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zondag 25 oktober

9:00

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

zondag 25 oktober

9:00

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Heenweg
H. Lambertuskerk

zondag 25 oktober

9:00

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor G.Th. J. Lansbergen
's-Gravenzande
kerkzaal Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming

zondag 25 oktober

9:00

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

zondag 25 oktober

9:00

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Kwintsheul
St. Andreaskerk

zondag 25 oktober

9:00

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

zondag 25 oktober

10:30

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zondag 25 oktober

10:30

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Hoek van Holland
H. Egbertuskerk

zondag 25 oktober

10:30

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastor G.Th. J. Lansbergen
Monster
H. Machutuskerk

zondag 25 oktober

10:30

30e zondag door het jaar

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Wateringen
St. Josephkerk

zondag 25 oktober

10:30

30e zondag door het jaar

Woord- en Communieviering

VOLP groep
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

maandag 26 oktober

18:45

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

dinsdag 27 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

VOLP groep
's-Gravenzande, Hoek van Holland, Heenweg, Monster, Poeldijk
H. Machutuskerk

dinsdag 27 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

VOLP groep
Honselersdijk
Onze Lieve Vrouw van Goeden Raad

dinsdag 27 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken R.H. Dits
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

woensdag 28 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Wateringen
St. Jan de Doperkerk

woensdag 28 oktober

9:30

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Jan de Doperkerk

donderdag 29 oktober

8:45

Rozenkrans bidden

Kwintsheul
St. Andreaskerk

donderdag 29 oktober

9:00

Doordeweekse viering

Woord- en Communieviering

diaken C.W. Burgering
Kwintsheul
St. Andreaskerk

vrijdag 30 oktober

9:00

Rozenkrans bidden

Wateringen
St. Josephkerk

vrijdag 30 oktober

19:00

Doordeweekse viering

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 31 oktober

19:00

Allerheiligen

Woord- en Communieviering

mw E.M. Geelen p.w.
De Lier
H.H. Martelaren van Gorcumkerk

zaterdag 31 oktober

19:00

Allerheiligen

diaken R.H. Dits
Naaldwijk
St. Adrianuskerk

zaterdag 31 oktober

19:00

Allerheiligen

Eucharistieviering

pastoor J.C.M. Steenvoorden
Maasdijk
H. Jacobuskerk

zaterdag 31 oktober

19:00

Allerheiligen

Eucharistieviering

pastor I.M. Kwee
Poeldijk
H. Bartholomeuskerk

Het belangrijkste wat een vader voor zijn kinderen kan doen is van hun moeder te houden.

681