De laatste Drie Kerken Passion?

16 maart 2026 - Algemeen federatie nieuws, Monster

Dat zou zomaar kunnen. Het vraagt allemaal nogal wat inspanning en tijd om ieder jaar weer met een moderne muzikale invulling te komen! De initiatiefnemer, dirigent Sebastiaan Philippa, is nog steeds gePassioneerd (past goed bij de Passion) en zijn radar staat continue open om frisse nieuwe nummers te vinden die passen bij het bekende verhaal. Hij staat er niet alleen voor, maar het grootste deel van de inspanning in de voorbereiding en in de uitvoering ligt toch  bij hem. Daarom hebben we als team besloten om het voortaan om de 2 jaar te doen. Dus de eerste volgende keer hierna is in 2028. Zo blijft het bijzonder, eigentijds en inspirerend!  Woensdagavond 1 april 2026 openen drie verschillende kerken hun deuren en iedereen is welkom. 

Het verhaal is een moderne versie van het lijdensverhaal. In een Drieluik van 20 minuten per kerk. Daarna gaat iedereen- op eigen gelegenheid- naar de volgende kerk, waar het verhaal wordt vervolgd. Maar liefst 3 koren: Vivace, FlowerSound en FOcalicious verzorgen, onder leiding en begeleiding van Sebastiaan Philippa, het muzikale gedeelte in verschillende stijlen. Afwisselend bijgestaan door soliste Maghen Hilgersum. Intermezzo door pianist Leo Bouma.
                                                                                                                    
Het verhaal start om 19.00 uur in Ter Heijde in de Hervormde kerk. Daarna de Hoeksteen aan de Burg. Kampschoërstraat in Monster. Als laatste de H. Machutus kerk aan de Choorstraat, ook in Monster. Aan het einde wordt er een collecte gehouden om de kosten te dekken. Uw bijdrage is onverplicht maar wordt zeer op prijs gesteld. 

Niet in de gelegenheid om te komen? U kunt het ook live meemaken via de kerkradio. In beeld en geluid.
Let op: de laatste kerk beschikt alleen over geluid!  

Terug naar de voorgaande pagina
Wij zijn 1 federatie met 10 parochiesvoor iedereen
Tekstgrootte

Bezoek eens de parochie site van ’s-Gravenzande

Paus Leo: ‘Stop spiraal van geweld’