Oecumenische Openluchtdienst 2026 in Ter Heijde aan Zee
Op zondag 30 augustus a.s. organiseert de Raad van Kerken de jaarlijkse oecumenische openluchtdienst op het Prins Willem III-plein in Ter Heijde aan Zee. Deze dienst begint om 10.00 uur en dit jaar luidt het thema: “Pak maar m’n hand”. Voorgangers zijn ds. Tineke Flim, Maria Mulder en Anita Zuidema. Het koor “Together” uit Hoek van Holland alsmede Leo Bouma, zullen muzikale medewerking verlenen. Voor de kinderen is er een speciale nevendienst welke bij goed weer op het strand zal worden gehouden.
Na afloop kunnen we elkaar ontmoeten en staat voor iedereen koffie, thee en frisdrank klaar. Bij onverhoopt slecht weer wordt de dienst verplaatst naar de kerk. Wij hopen u allen op het plein te mogen begroeten!
Wanneer u zin hebt wordt voorafgaand aan de dienst een strandwandeling gehouden met een groepje mensen. We verzamelen bij de opgang van Ter Heijde om 8.30 uur, vertrek om 8.45 uur en zijn uiterlijk terug om 9.45 uur.
Opgeven van tevoren is niet nodig, iedereen is welkom!
