• rkWestland
  • > Nieuws
  • > Uitnodiging aan Hoekse schooljeugd voor kinderkaraoke op 2 juli

Uitnodiging aan Hoekse schooljeugd voor kinderkaraoke op 2 juli

23 juni 2025 - Algemeen federatie nieuws, Hoek van Holland / Heenweg

Dit jaar bestaat de Hoekse R.K. Parochie H. Egbertus en H. Lambertus 125 jaar en dat vieren we graag ook samen met jullie! Daarom zijn leerlingen van de Hoekse basisscholen hartelijk welkom op woensdag 2 juli  in ‘het Schip’ (naast de Egbertuskerk) voor een karaokemiddag van 14:00 uur tot 15:00 uur. De middag wordt geleid door Rick Rodenburg en diaken Walther Burgering.  

Samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes kun je leuke hits zingen. Zoek je favoriete liedje uit en zing samen mee. Voor kinderen die nog niet zo goed kunnen lezen, hebben we meezing-liedjes, die je vast wel kent. En ook als je de tekst niet weet, is het nog leuk om te komen! 

Dus kom meevieren en zingen met de Kinderkaraoke middag op 2 juli, in ‘het Schip’, De Cordesstraat 27-29 in Hoek van Holland. Als je ons kunt laat weten of je komt door een berichtje aan egbertusenlambertus@rkwestland.nl zorgen wij dat er ’s middags ook voor jullie allemaal iets lekkers te drinken klaar staat. Tot ziens op 2 juli!

Terug naar de voorgaande pagina
Wij zijn 1 federatie met 10 parochiesvoor iedereen
Tekstgrootte

Bezoek eens de parochie site van Honselersdijk

“Een paus van de bemoediging met een groot hart voor de zwakkeren”